Kominki Kozłowski na Facebook

Kominki Kozłowski na YouTube

Naturalne ciepło

w Twoim wnętrzu

Zapraszamy na szkolenie w firmie Brunner


Zapraszamy na szkolenie w firmie Brunner

Zapraszamy na kolejne szkolenie w siedzibie firmy Brunner, która znajduje się w Eggenfelden (Bawaria) niedaleko Monachium.
Szkolenie to odbędzie się w dniach 02-03.04.2012r.

Będzie to szkolenie dla osób, które są zainteresowane informacjami ogólnymi o produktach, charakterystyką poszczególnych wkładów jak również pozyskaniem od "źródła" najnowszych i wyczerpujących informacji również praktycznych, dotyczących naszych Nowości przygotowanych na 2012 rok. 

Firma Brunner zapewni Państwu nieodpłatne zakwaterowanie na miejscu w "Zunftinsel" oraz wyżywienie. Istnieje również możliwość odpłatnego noclego w hotelu. Dojazd do Eggenfelden we własnym zakresie. Osoby zainteresowane dojazdem łącznym np. z inną firmą prosimy o kontakt. Postaramy się pomóc. Startujemy w poniedziałek rano (02.04), stąd prosimy o przybycie na miejsce w niedzielę wieczorem (01.04).

Adres:
Ulrich Brunner GmbH
Zellhuber Ring 17-18
84307 Eggenfelden

Bardzo cieszymy się na spotkanie z Państwem. Gwarantujemy wartościowe szkolenie i gorące wieczorne biesiady w słynnych bawarskich ogródkach. Mam nadzieję, że szkolenie spotka się z Państwa duzym zainteresowaniem.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: info@kominki-kozlowski.pl