Kominki Kozłowski na Facebook

Kominki Kozłowski na YouTube

Naturalne ciepło

w Twoim wnętrzu

Kominki gazowe TULP


Kominki gazowe TULP

Ekskluzywne kominki na gaz

TULP, historia pomysłu i pasji tworzenia ,

Powstanie gazowych kominków Tulp to opowieść o pasji do ognia, to historia o fascynacji płomieniem, który wzbogaca i umila atmosferę przyjacielskich spotkań i rozmów przy kominku. 

Jesteśmy w roku 2006, Michael Tulp założył firmę TULP FIREMAKERS i postanawia skupić wokół siebie utalentowanych ludzi, którzy stworzą zespół pracujących przyjaciół.

Michel Tulp wie, że - aby tworzyć - ważny jest nie tylko talent, ale również umiejętność pracy w zespole, wie, że luźna i przyjacielska atmosfera sprzyja tworzeniu i eliminuje elementy niezdrowej rywalizacji. Cel zostaje osiągnięty - powstaje zespół przyjaciół kochających piękne rzeczy i skupionych nad ich tworzeniem.

Atmosfera pracy, w której powstają pomysły na kominki gazowe Tulp, sprawia, że jest to inny, nowy sposób spojrzenia na ogień, poszukiwania nowych technologii, materiałów i innowacyjnych konstrukcji.

Dlaczego? Ponieważ Tulp słucha i patrzy, stara się czuć i odgadywać potrzeby klientów, starannie analizuje potrzeby rynku.

Michel Tulp z przyjaciółmi ma wspólna pasję, kocha tworzyć piękne rzeczy - i tworzy ekskluzywne kominki na gaz, w których ogień i płomienie radośnie tańczą, a my - skupieni wokół takiego kominka - czujemy i przekazujemy wyłącznie pozytywne emocje i uczucia.

http://www.tulp.eu/

http://www.stuv.com/

Piet Boon

Piet Boon- holenderski talent desingu. W firmie Tulp dokładamy starań aby nasi pracownicy trwale wiązali się z firma , i cenimy ich entuzjastyczne ...

Czytaj więcej

B-fire

  Tulp to rozwiązania ponadczasowe, to wybór innowacyjnych materiałów , a każdy kominek gazowy ma swoją własną historię. Tulp ...

Czytaj więcej