Kominki Kozłowski na Facebook

Kominki Kozłowski na YouTube

Naturalne ciepło

w Twoim wnętrzu

Kominki gazowe TULP


Kominki gazowe TULP

TULP, historia pomysłu i pasji tworzenia ,

Powstanie gazowych kominków Tulp ,to opowieść o pasji do ognia ,to historia o fascynacji płomieniem ,który wzbogaca i umila atmosferę przyjacielskich spotkań i rozmów przy kominku z perfekcyjnym płomieniem.

Jesteśmy w roku 2006, Michael Tulp założył firmę TULP FIREMAKERS i postanawia skupić wokół siebie utalentowanych ludzi , którzy stworzą zespół pracujących przyjaciół .

Michel Tulp wie że aby tworzyć ważny jest nie tylko talent ,ale również cecha umiejętności pracy w zespole , wie że luźna i przyjacielska atmosfera sprzyja tworzeniu i eliminuje elementy niezdrowej rywalizacji . Cel zostaje osiagniety powstaje zespół przyjaciół kochajacych piekne rzeczy i skupionych nad ich tworzeniem.

Atmosfera pracy w której powstają pomysły i projekty produktów Tulp sprawia że jest to inny ,nowy sposób spojrzenia na ogień, poszukiwania nowych technologii, materiałów i innowacyjnych konstrukcji.

Dlaczego ? Ponieważ Tulp słucha i patrzy, stara się czuć i odgadywać potrzeby klientów , starannie analizuje potrzeby rynku.

Michel Tulp  z przyjaciółmi ma wspólna pasję, kocha tworzyć piękne rzeczy , i tworzy produkty w których ogień i płomienie radośnie tańczą ,a my skupieni wokół kominka czujemy i przekazujemy wyłącznie pozytywne emocje i uczucia.

http://www.tulp.eu/

http://www.stuv.com/

Piet Boon

Piet Boon- holenderski talent desingu. W firmie Tulp dokładamy starań aby nasi pracownicy trwale wiązali się z firma , i cenimy ich entuzjastyczne ...

Czytaj więcej

B-fire

  Tulp to rozwiązania ponadczasowe, to wybór innowacyjnych materiałów , a każdy kominek gazowy ma swoją własną historię. Tulp ...

Czytaj więcej