Kominki Kozłowski na Facebook

Kominki Kozłowski na YouTube

Naturalne ciepło

w Twoim wnętrzu

Usługi


Usługi

Aby dopasować kominek do charakteru wnętrza przedstawiamy Państwu galerią zdjęć różnego typu obudów kominkowych. Rozróżniamy cztery podstawowe style: nowoczesne, kaflowe, rustykalne i klasyczne. W galerii znajdziecie Państwo nasze realizacje, wykonane kominki zgodnie z życzeniem naszych klientów.

Zajmiemy się Państwa kominkiem od projektu do realizacji. Budujemy kominki z użyciem najwyższej jakości materiałów w systemie konwekcji, akumulacji z masą akumulacyjną w systemie pieca kumulacyjnego lub hipokausta. Wszystkie systemy a to za sprawą firmy BRUNNER wspomagane systemem EOS, systemem komfortowego, elektronicznego sterowania procesem palenia.


Planowanie i projektowanie 3D

Nasza projektantka zajmie się Państwa projektem, zaprojektuje Państwa kominek bazując na wieloletnim doświadczeniu w oparciu o wykonaną inwentaryzacje w budynku lub w oparciu o przedstawiony rzut z projektu budowlanego. A wszystko to przedstawimy za pomocą profesjonalnie przygotowanego do tego programu PALETTE CAD.

Planowanie i projektowanie 3D

Przedstawimy Państwu wizualizacje 3D w odniesieniu do wnętrza, ujęcie ognia z każdego miejsca w Państwa domu, przygotujemy dla Państwa fotoprezentacje. Zapraszamy do naszej Galerii nasze projekty gdzie oddajemy do wglądu indywidualne projekty wykonane dla naszych klientów.


Budowa pieców i kominków

Nasi pracownicy wybuduja dla Państwa piec lub kominek w sytemie technologi krzemianowo wapniowej lub w sytemiem modułowej masy akumulacyjnej zwartej bądz rozbudowanej składającej się z kształtek odajacych łagodne ciepło przez wiele godzin.

Budowa pieców i kominków

Wcześniej wykonamy projekt ,sprawdzimy technologiczne uwarunkowania aby mogli Państwo cieszyć się prawdziwym ciepłem z kominka a zarazem widokiem ognia.