Kominki Kozłowski na Facebook

Kominki Kozłowski na YouTube

Naturalne ciepło

w Twoim wnętrzu

Architekt


Architekt

Witamy w strefie dla Architektów i Projektantów Wnętrz


Strefa Architekta jest przeznaczona dla wszystkich Architektów ,Projektantów Wnętrz oraz Firm Projektowych zainteresowanych współpracą z nami.

Wielu Architektów już nam zaufało.

Urządzenia bawarskiej firmy Brunner to dla Państwa szeroki wybór umożliwiający realizację projektu zapewniającego spójność i funkcjonalność przestrzeni oraz smaku.

Nawet dla najbardziej wymagającego Klienta znajdziecie Państwo u nas produkty które dopasujecie indywidualnie do wnętrza i jego stylu. Nasze produkty tworzone są w oparciu o najnowsze trendy w architekturze. Oddajemy do Państwa dyspozycji wkłady kominkowe wyróżniające się różnorodnością formatów i wielkością szyb.

Chętnym zapewniamy pełen pakiet szkoleń na temat oferowanych produktów, atrakcyjne warunki współpracy. Liczymy że nasza współpraca zostanie zwieńczona ciekawymi, niebanalnymi realizacjami. Jeżeli chcecie Państwo zaskoczyć inwestorów oraz wzbogacić swoją ofertę o produkt najnowszej technologii.

Wszelkie zapytania prosimy kierować do naszego koordynatora która jest do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:

kom 602 226 800 / tel 22 723 90 98 lub e-mail: info@kominki-kozlowski.pl

 

Jeśli współpracujesz z nami zaloguj się do Strefy dla Architekta, aby uzyskać dostęp do materiałów.

  • Dane techniczne
  • Rysunki DWG/DXF

Jeśli nie posiadasz login i hasła do Strefy dla Architektów, skontaktuj się z nami

Współpraca

Wiemy, że każde wyjątkowe dzieło wymaga wyjątkowych pomysłów, wyobraźni i odpowiednich produktów. Współpraca z Architektami i ...

Czytaj więcej

Newslettery