Kominki Kozłowski na Facebook

Kominki Kozłowski na YouTube

Naturalne ciepło

w Twoim wnętrzu

Zapraszamy na szkolenie w firmie Brunner


Zapraszamy na szkolenie w firmie Brunner

Zapraszamy na kolejne szkolenie w siedzibie firmy Brunner, która znajduje się w Eggenfelden niedaleko Monachium. Szkolenie to odbędzie się w dniach 19-20.05.2011r. Będzie to szkolenie dla osób, które są zainteresowane informacjami ogólnymi o produktach, charakterystyką poszczególnych wkładów oraz informacjami jak budować na masach akumulacyjnych - ciepłe obudowy. Odbędzie się również prezentacja 5 naszych nowych produktów. Ponadto przedstawimy Państwu nowy produkt 6 zestawów - gotowe obudowy, które są wykonane z ciepłego betonu. Olbrzymią zaletą zestawu jest bardzo szybki montaż oraz fakt, iż wszystkie zestawy są przygotowane, sprawdzone oraz bezpieczne.

Firma Brunner zapewni Państwu nieodpłatne zakwaterowanie na miejscu w "Zunftinsel" oraz wyżywienie. Istnieje również możliwość odpłatnego noclego u hotelu. Dojazd do Eggenfelden we własnym zakresie. Osoby zainteresowane dojazdem łącznym np. z inną firmą prosimy o kontakt. Postaramy się pomóc. Startujemy w czwartek rano (19.05), stąd prosimy o przybycie na miejsce w środę wieczorem (18.05).

Adres:
Ulrich Brunner GmbH
Zellhuber Ring 17-18
84307 Eggenfelden

Poniżej mapka dojazdu.

Bardzo cieszymy się na spotkanie z Państwem. Gwarantujemy wartościowe szkolenie i gorące wieczorne biesiady w słynnych bawarskich ogródkach. Mam nadzieję, że szkolenie spotka się z Państwa duzym zainteresowaniem.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: info@kominki-kozlowski.pl