Kominki Kozłowski na Facebook

Kominki Kozłowski na YouTube

Naturalne ciepło

w Twoim wnętrzu

Współpraca


Współpraca

Wiemy, że każde wyjątkowe dzieło wymaga wyjątkowych pomysłów, wyobraźni i odpowiednich produktów. Współpraca z Architektami i projektantami wnętrz jest dla nas bardzo ważna.Wielu Architektów z całej Polski już nam zaufało. Właśnie dla nich oraz dla tych którzy dopiero zamierzają podjąć współpracę przygotowaliśmy specjalny serwis informacyjny. Zapraszamy!

Współpracując na stałe z wieloma pracowniami architektonicznymi potrafimy dzisiaj lepiej zrozumieć potrzeby klientów. Dla większości architektów ważne są takie parametry jak wysoka jakość produktu, kolor, szybkość reakcji na problem, materiały, szkolenia, zadowolenie inwestora. To chcemy i możemy Państwu zagwarantować. Jesteśmy zainteresowani nawiązywaniem nowych i długofalowych kontaktów z pracowniami architektonicznymi dlatego oprócz oczywistej pomocy merytorycznej z naszej strony ważny dla nas  jest kontakt osobisty, abyśmy mogli przedstawić zasady ewentualnej współpracy i odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości.

Liczymi, że ta współpraca zostanie zwieńczona ciekawymi, niebanalnymi realizacjami.
Jezeli chcecie Państwo zaskoczyć inwestorów oraz wzbogacić swoją ofertę o produkt najnowszej technologii zapraszamy do współpracy! Wszelkie zapytania prosimy kierować pod adresem: info@kominki-kozlowski.pl