Kominki Kozłowski na Facebook

Kominki Kozłowski na YouTube

Naturalne ciepło

w Twoim wnętrzu

Targi BUDMA 2014


Targi BUDMA 2014

W dniach 11 – 14 .03.2014 roku w Poznaniu odbyły się Targi BUDMA pod hasłem: MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY

W Targach uczestniczyły firmy określane mianem branżowych liderów. Szacuje się, iż w tym roku targi BUDMA odwiedziło blisko 50.000 zwiedzających. Cztery dni targowe były bardzo pracowite nie tylko dla nas, ale również dla ponad  800 wystawców, prezentujących setki nowości produktowych i najnowsze osiągnięcia technologiczne. W tym roku Targi dedykowane były architektom, wykonawcom, handlowcom oraz deweloperom.

Wśród  Wystawców z branży kominkowej zaprezentowaliśmy  wspólnie z belgijskim producentem ,firmą STUV ekspozycję produktów nowej generacji.

Firma STUV, której dewizą są zasady  opierane na kreatywności, design i jakości w oparciu o oczekiwania odbiorców prezentowała linię wkładów grzewczych i  pieców wolnostojących, a także gamę nowoczesnych zabudów gotowych, oraz bogaty wybór akcesoriów  zaprojektowanych i wykonanych we własnych pracowniach projektowych.

Po raz pierwszy zaprezentowane zostały również nowoczesne kominki gazowe firmy holenderskiej TULP, która w tym roku stała się częścią firmy STUV. 

Nasza ekspozycja i prezentowane produkty wzbudzały ogromne zainteresowanie zwiedzających, uznanie dla prezentowanych produktów  bardzo nas cieszy. Produkty firmy STUV dają pełen obraz przemian w podejściu do nowoczesnego ogrzewania, bardziej ekologicznego i ekonomicznego, które jest oparte na dobrych, estetycznych i praktycznych  rozwiązaniach przestrzennych.

Dużym zainteresowaniem cieszył się również  tegoroczny  projekt  Strada di Architettura zorganizowany dla  architektów, był on częścią Forum Architektury organizowanego przez MTP  oraz Izbę Architektów RP. 

W specjalnie przygotowanej dla zwiedzających architektów i projektantów alejce, stanęły również  nasze produkty  STUV 16 CUBE, oraz BSK 07 ,niemieckiej  firmy BRUNNER.

Produkty niemieckiego producenta BRUNNER prezentowaliśmy również na ekspozycjach współpracujących z nami  firm Partnerskich takich jak ,zduńska firma z Warszawy ,Bulawski sp. z o.o. , toruńska firma „KODO „ , a także wielkopolska kaflarnia „RIWAL”.

 

Strada di Architettura  przyczyniła się do pokazania między innymi bezpośredniego powiązania pomiędzy twórcami architektury, a producentami i dystrybutorami.

Czas Targów to okazja do zacieśniania relacji z obecnymi i potencjalnymi Partnerami, uczestnictwo w Targach pozwoliło nam również dotrzeć do nowych Partnerów i Klientów.

Targi BUDMA 2014 za nami , pragniemy bardzo podziękować wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie naszymi produktami i zapraszamy do współpracy ,jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym salonie ,w podwarszawskich Wypędach.

Dziękujemy naszym Partnerom handlowym , architektom , przedstawicielom firm developerskich i projektowych, a także obecnej na Targach, niezawodnej i niezależnej prasie od lat wspomagająca naszą branżę.  

Do zobaczenia na Targach BUDMA 2015.