Kominki Kozłowski na Facebook

Kominki Kozłowski na YouTube

Naturalne ciepło

w Twoim wnętrzu

Szkolenie BRUNNER


Szkolenie BRUNNER

W dniach od 30 września do 01 października 2013 r. w pięknej scenerii Bawarii , na zaproszenie firmy BRUNNER oraz Generalnych Przedstawicieli Regionalnych (GPR POLSKA ) odbyło się szkolenie z nowości produktowych połączone ze spotkaniem integracyjnym na OKTOBERFEST 2013 dla grupy na naszych Partnerów z Polski .

Szkolenie w części wprowadzenia produktowego poprowadził Pan Urlich BRUNNER, którego wiedza i doświadczenie, każdego uczestnika mogła przekonać jak ważna w naszej pracy jest umiejętność przekazu informacji o produktach i poprawnego odczytywania potrzeb klientów, aby dostosować prawidłowo produkt do zapotrzebowania. Szkolenie obejmowało również nowości produktowe z zakresu techniki grzewczej i nowych pieców akumulacyjnych GOT i GOF, oraz nowości proponowanych przez firmę BRUNNER w technice wodnej

Po szkoleniu przyszedł czas na imprezę integracyjną, w prestiżowym namiocie OKTOBERFEST 2013 w Monachium, bawiliśmy się do późnych godzin nocnych. Wspaniała atmosfera na Oktoberfest pozwoliła na świetna zabawę w międzynarodowym towarzystwie. Wróciliśmy do Eggenfelden zmęczeni , ale pełni emocji i wrażeń. Będziemy miło wspominać ten wyjazd. A co nas czeka w 2014 roku? Zobaczymy.