Kominki Kozłowski na Facebook

Kominki Kozłowski na YouTube

Naturalne ciepło

w Twoim wnętrzu

Pierwszy Festiwal Produktów belgijskiej firmy STUV


Pierwszy Festiwal Produktów belgijskiej firmy STUV

W dniach 26 - 29 czerwca, w siedzibie firmy KOMINKI-KOZŁOWSKI w Wypędach koło Raszyna, odbył się Pierwszy Festiwal Produktów belgijskiej firmy STÛV, która w tym roku debiutuje na rynku polskim. Festiwal Produktów rozpoczął w tym roku cykliczną imprezę, która będzie odbywała się corocznie.

Celem organizatora, firmy KOMINKI-KOZŁOWSKI jest promowanie wysokiej jakości produktów o wysokiej wydajności grzewczej, pracujących ekonomicznie i w sposób przyjazny dla środowiska.

W plenerze wystawiono kilkanaście produktów STÛV w różnych formatach i o różnych parametrach, których forma urzeka prostotą i elegancją komponując się zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach. Produkty STÛV dają szereg możliwości projektantom i architektom wnętrz również dzieki takim akcesoriom jak gotowe obudowy czy pięknie wpisujące się we wnętrze stojaki na drewno, a także dodatkowy produkt, grill.

Wśród wystawionych urządzeń nie zabrakło STÛV μM (MicroMega), produktu nagrodzonego w tym roku przez profesjonalistów Świata Kominków, Płomieniem Roku.

Odwiedzający wśród których byli goście z prasy wnętrzarskiej, architekci oraz zduni i kominkarze z branży, a także odbiorcy indywidualni, mieli okazję do obejżenia pięknej wizji ognia, w działających w plenerze urządzeniach STÛV.

Festiwal Jakości gościł w tym roku również firmy:

SPARTHERM znaną i cenioną za jakość markę, która pokazała swój kominek gazowy oraz jeden z bogatej, wielokrotnie nagrodzonej za design i bezpieczeństwo rozwiązań oferty biokominków.

oraz POJOULAT, znanego producenta kominków, który na festiwalu pokazał, że komin może być nie tylko produktem wysokiej jakości gwarantującym bezpieczeństwo i redukującym emisję spalin, ale jest produktem estetycznym a nawet kolorowym.

Goście miło spędzili popołudnia przy między innymipodawanych z grilla daniach i kuflu piwa.

Bardzo dziękujemy wszystkim odwiedzającym i ...zapraszamy na kolejny Festiwal Jakości, ponieważ warto pamiętać, że wszystkie urządzenia z oferty firmy KOMINKI-KOZŁOWSKI spełniają wymogi (wydajność, emisja gazów, bezpieczeństwo) norm europejskich EN.

Fotorelacja dostępna jest również na stronach:
www.archimania.pl
www.kominek.org.pl
www.infoarchitekta.pl