Kominki Kozłowski na Facebook

Kominki Kozłowski na YouTube

Naturalne ciepło

w Twoim wnętrzu

B-fire


 

Tulp to rozwiązania ponadczasowe, to wybór innowacyjnych materiałów , a każdy kominek gazowy ma swoją własną historię.

Tulp tworzy gazowe kominki  z jednym palnikiem, z podwójnym palnikiem i palnik ‘’drewno’’. Doświadczenie i znajomość ognia są podstawa tworzenia każdego z naszych kominków.

Ale  skoro mówimy o ‘’płomieniu'’ …….

1.Zacznijmy od kominków  wyposażonych w podwójny palnik.  Są idealne do generowania optymalnego poczucia ciepła ,ponieważ ogień jest rozprowadzany w całej głębokości kominka. Dajemy jednak możliwość korzystania tylko jednego palnika, wybór tej opcji redukuje ciepło o 50%, podczas gdy sprawność urządzenia pozostaje na poziomie 80%.
To jednocześnie nasza propozycja na spędzanie wspaniałych wieczorów wiosną i jesienią.

Druga wersja dwupalnikowa z palnikiem ,pozwala na uzyskanie efektu płonących polan drewnianych.

Duży palnik z małym płomieniem z przodu i mały palnik z dużym płomieniem z tyłu ,a także ułożone w komorze „drewno” , bardzo realistycznie upodabnia gazowy kominek do kominka na drewno. Jednocześnie włączenie drugiego palnika zwieksza emisje ciepła o 50%.

2. Następny produkt to kominek z pojedynczym palnikiem. Biorąc pod uwagę jego głębokość 24cm, ten kominek jest łatwy do umieszczenia w małej przestrzeni na przykład w salonie o zmniejszonym wymiarze, małej kuchni, sypialni czy w biurze. Natomiast to że jest płytki (24 cm)  nie znaczy, że jego efekt jest niewielki, jest wręcz przeciwnie.
Nasze kominki gazowe TULP są w różnych rozmiarach posiadają wiele dodatkowych funkcji.

Można też uatrakcyjnić kominek dekoracją z drewna lub efektownymi kamykami, tylną ścianę możemy zamontować ze stali , dzięki której dłużej można cieszyć się ogniem. Spełnimy oczekiwania każdego klienta  i znajdziemy sposób aby zadowolić każdy gust . Daj nam się zainspirować!

Piękna wizja ognia w kominkach gazowych to dobrze przemyślany palnik.